999077 China, Hong Kong, Kowloon, Kai Tak, Kai Tak Sports Avenue, Otter In A Pot
HK$14,000 / month
啊大哥大分工东风哥大概
啊大哥大分工东风哥大概
Property type
apartment
Rooms
2
Size
92 m²
Price
HK$14,000
Price per m²
HK$152
The listing is located at 999077 China, Hong Kong, Kowloon, Kai Tak, Kai Tak Sports Avenue, Otter In A Pot
Loading map