China, Hong Kong, Kowloon, Mong Kok, Portland Street 331-335
HK$11,300 / month
包差管,,
包差管,,
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
HK$11,300
Price per m²
HK$595
The listing is located at China, Hong Kong, Kowloon, Mong Kok, Portland Street 331-335
Loading map