China, Hong Kong, Kowloon, Kwun Tong, Shui Wo Street, Shui Wo Building
HK$11,300 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
26 m²
Price
HK$11,300
Price per m²
HK$435
The listing is located at China, Hong Kong, Kowloon, Kwun Tong, Shui Wo Street, Shui Wo Building
Loading map