999077 China, Hong Kong, Kowloon, Ma Tau Wai, Argyle Street
HK$13,800 / month
交通便利,3分钟到港铁站
交通便利,3分钟到港铁站
Property type
apartment
Rooms
2
Size
40 m²
Price
HK$13,800
Price per m²
HK$345
The listing is located at 999077 China, Hong Kong, Kowloon, Ma Tau Wai, Argyle Street
Loading map