000000 China, Hong Kong, Sha Tin District, Tai Wai, Tai Wai Road, Circle K
HK$11,500 / month
交通非常方便
交通非常方便
Property type
apartment
Rooms
2
Size
26 m²
Price
HK$11,500
Price per m²
HK$442
The listing is located at 000000 China, Hong Kong, Sha Tin District, Tai Wai, Tai Wai Road, Circle K
Loading map