China, Hong Kong, Hong Kong Island, Quarry Bay, Hong Shing Street 17, Block D
HK$20,800 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
55 m²
Price
HK$20,800
Price per m²
HK$378
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Quarry Bay, Hong Shing Street 17, Block D
Loading map