China, Hong Kong, Hong Kong Island, Quarry Bay, Hong Yue Street
HK$3,200 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
16 m²
Price
HK$3,200
Price per m²
HK$200
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Quarry Bay, Hong Yue Street
Loading map