China, Hong Kong, Kowloon, Ma Tau Wai, Argyle Street
HK$46,000 / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
104 m²
Price
HK$46,000
Price per m²
HK$442
The listing is located at China, Hong Kong, Kowloon, Ma Tau Wai, Argyle Street
Loading map