China, Hong Kong, Kowloon, Ma Tau Wai, Argyle Street
HK$36,800 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
64 m²
Price
HK$36,800
Price per m²
HK$575
The listing is located at China, Hong Kong, Kowloon, Ma Tau Wai, Argyle Street
Loading map