China, Hong Kong, Kowloon, Lam Tin, Lei Yue Mun Road
HK$4,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
35 m²
Price
HK$4,500
Price per m²
HK$129
The listing is located at China, Hong Kong, Kowloon, Lam Tin, Lei Yue Mun Road
Loading map