79, Ngau Tau Kok, Kowloon, Hong Kong, China
HK$2,400 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
17 m²
Price
HK$2,400
Price per m²
HK$141
The listing is located at 79, Ngau Tau Kok, Kowloon, Hong Kong, China
Loading map