China, Hong Kong, Hong Kong Island, Mid-Levels, Old Peak Road
HK$63,500 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
102 m²
Price
HK$63,500
Price per m²
HK$623
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Mid-Levels, Old Peak Road
Loading map