China, Hong Kong, Hong Kong Island, Sai Wan Ho, Hong Yue Street 41, Block L
HK$26,000 / month
3房deed of gift,Y有LS+RV
3房deed of gift,Y有LS+RV
Property type
apartment
Rooms
3
Size
55 m²
Price
HK$26,000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Garden
Yes
Price per m²
HK$473
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Sai Wan Ho, Hong Yue Street 41, Block L
Loading map