999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Sheung Wan, Seymour Road
HK$23,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
40 m²
Price
HK$23,500
Price per m²
HK$588
The listing is located at 999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Sheung Wan, Seymour Road
Loading map