China, Hong Kong, Sai Kung District, Siu Chik Sha, Sunrise Boulevard, Icon Building
HK$30,000 / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
120 m²
Price
HK$30,000
Price per m²
HK$250
The listing is located at China, Hong Kong, Sai Kung District, Siu Chik Sha, Sunrise Boulevard, Icon Building
Loading map