LOHAS Park, 1, Siu Chik Sha, Sai Kung District, Hong Kong, China
HK$24,500 / month
全新 3房2廁 雙露台 海景景觀
全新 3房2廁 雙露台 海景景觀
Property type
apartment
Rooms
3
Size
65 m²
Price
HK$24,500
Price per m²
HK$377
The listing is located at LOHAS Park, 1, Siu Chik Sha, Sai Kung District, Hong Kong, China
Loading map