999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Sai Ying Pun, Conduit Road
HK$40,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
116 m²
Price
HK$40,000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Garden
Yes
Price per m²
HK$345
The listing is located at 999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Sai Ying Pun, Conduit Road
Loading map