999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Sheung Wan, Caine Road
HK$64,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
140 m²
Price
HK$64,000
Price per m²
HK$457
The listing is located at 999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Sheung Wan, Caine Road
Loading map