China, Hong Kong, Hong Kong Island, Admiralty, Kennedy Road
HK$48,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
79 m²
Price
HK$48,000
Price per m²
HK$608
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Admiralty, Kennedy Road
Loading map