999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Sheung Wan, Coronation Terrace
HK$21,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
28 m²
Price
HK$21,500
Price per m²
HK$768
The listing is located at 999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Sheung Wan, Coronation Terrace
Loading map