China, Hong Kong, Hong Kong Island, Kennedy Town, New Praya, Kennedy Town
HK$34,500 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
61 m²
Price
HK$34,500
Price per m²
HK$566
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Kennedy Town, New Praya, Kennedy Town
Loading map