China, Hong Kong, Kowloon, Kai Tak, Yuen Yeung Lane North, Urban Villa 1
HK$22,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
34 m²
Price
HK$22,500
Price per m²
HK$662
The listing is located at China, Hong Kong, Kowloon, Kai Tak, Yuen Yeung Lane North, Urban Villa 1
Loading map