China, Hong Kong, Hong Kong Island, Wan Chai, Queen's Road East
HK$65,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
78 m²
Price
HK$65,000
Price per m²
HK$833
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Wan Chai, Queen's Road East
Loading map