China, Hong Kong, Kowloon, Tai Kok Tsui, Oak Street
HK$30,000 / month
Kaiyang Garden Furniture
Kaiyang Garden Furniture
Property type
apartment
Rooms
2
Size
77 m²
Price
HK$30,000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Garden
Yes
Price per m²
HK$390
The listing is located at China, Hong Kong, Kowloon, Tai Kok Tsui, Oak Street
Loading map