China, Hong Kong, Hong Kong Island, Siu Sai Wan, Siu Sai Wan Road, Island Resort Mall
HK$23,800 / month
-
-
Property type
apartment
Rooms
2
Size
65 m²
Price
HK$23,800
Price per m²
HK$366
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Siu Sai Wan, Siu Sai Wan Road, Island Resort Mall
Loading map