Kowloon, Kowloon City, Hong Kong
HK$5,100 / month
附近街市
附近街市
Property type
apartment
Rooms
1
Size
16 m²
Price
HK$5,100
Price per m²
HK$319
The listing is located at Kowloon, Kowloon City, Hong Kong
Loading map