999077 China, Hong Kong, Kowloon, Kowloon Tsai, Dumbarton Road 8, Munsang College
HK$53,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
82 m²
Price
HK$53,000
Price per m²
HK$646
The listing is located at 999077 China, Hong Kong, Kowloon, Kowloon Tsai, Dumbarton Road 8, Munsang College
Loading map