China, Hong Kong, Kowloon, Kowloon Tsai, Flint Road
HK$110,000 / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
205 m²
Price
HK$110,000
Price per m²
HK$537
The listing is located at China, Hong Kong, Kowloon, Kowloon Tsai, Flint Road
Loading map