China, Hong Kong, Kowloon, Kowloon Tsai, Hereford Road, House 110
HK$95,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
220 m²
Price
HK$95,000
Price per m²
HK$432
The listing is located at China, Hong Kong, Kowloon, Kowloon Tsai, Hereford Road, House 110
Loading map