999077 China, Hong Kong, Kowloon, Kowloon Tong, Waterloo Road 200, Kowloon East Barracks
HK$100,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
218 m²
Price
HK$100,000
Price per m²
HK$459
The listing is located at 999077 China, Hong Kong, Kowloon, Kowloon Tong, Waterloo Road 200, Kowloon East Barracks
Loading map