China, Hong Kong, Kowloon, King's Park, Wylie Road, Block A
HK$67,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
140 m²
Price
HK$67,000
Price per m²
HK$479
The listing is located at China, Hong Kong, Kowloon, King's Park, Wylie Road, Block A
Loading map