999077 China, Hong Kong, Kowloon, Shek Kip Mei, Cassia Road 3
HK$90,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
167 m²
Price
HK$90,000
Price per m²
HK$539
The listing is located at 999077 China, Hong Kong, Kowloon, Shek Kip Mei, Cassia Road 3
Loading map