999077 China, Hong Kong, Kowloon, Ma Tau Wai, Tin Kwong Road, Tin Kwong Road Recreation Ground
HK$65,000 / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
150 m²
Price
HK$65,000
Price per m²
HK$433
The listing is located at 999077 China, Hong Kong, Kowloon, Ma Tau Wai, Tin Kwong Road, Tin Kwong Road Recreation Ground
Loading map