999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Mid-Levels, Conduit Road
HK$68,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
142 m²
Price
HK$68,000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Garden
Yes
Price per m²
HK$479
The listing is located at 999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Mid-Levels, Conduit Road
Loading map