999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Sheung Wan, Queen Street
HK$27,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
49 m²
Price
HK$27,000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Terrace
Yes
Price per m²
HK$551
The listing is located at 999077 China, Hong Kong, Hong Kong Island, Sheung Wan, Queen Street
Loading map