Shek Kip Mei, Kowloon, Hong Kong, China
HK$2,200 / month
A
A
Property type
apartment
Rooms
5
Size
5 m²
Price
HK$2,200
Price per m²
HK$440
The listing is located at Shek Kip Mei, Kowloon, Hong Kong, China
Loading map