China, Hong Kong, Hong Kong Island, Admiralty, Kennedy Road
HK$37,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
85 m²
Price
HK$37,000
Price per m²
HK$435
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Admiralty, Kennedy Road
Loading map