China, Hong Kong, Hong Kong Island, Happy Valley, Wong Nai Chung Road
HK$38,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
83 m²
Price
HK$38,000
Price per m²
HK$458
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Happy Valley, Wong Nai Chung Road
Loading map