China, Hong Kong, Hong Kong Island, Tai Hang, Tai Hang Drive
HK$18,800 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
51 m²
Price
HK$18,800
Price per m²
HK$369
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Tai Hang, Tai Hang Drive
Loading map