China, Hong Kong, Hong Kong Island, Happy Valley, Wong Nai Chung Road
HK$49,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
104 m²
Price
HK$49,000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Terrace
Yes
Price per m²
HK$471
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Happy Valley, Wong Nai Chung Road
Loading map