China, Hong Kong, Hong Kong Island, Causeway Bay, Paterson Street
HK$24,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
38 m²
Price
HK$24,000
Price per m²
HK$632
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Causeway Bay, Paterson Street
Loading map