China, Hong Kong, Hong Kong Island, Jardine's Lookout, Boyce Road
HK$68,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
138 m²
Price
HK$68,000
Price per m²
HK$493
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Jardine's Lookout, Boyce Road
Loading map