China, Hong Kong, Hong Kong Island, Happy Valley, Hawthorn Road
HK$56,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
101 m²
Price
HK$56,000
Price per m²
HK$554
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Happy Valley, Hawthorn Road
Loading map