China, Hong Kong, Hong Kong Island, Happy Valley, Shan Kwong Road
HK$42,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
81 m²
Price
HK$42,500
Price per m²
HK$525
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Happy Valley, Shan Kwong Road
Loading map