China, Hong Kong, Sai Kung District, Silverstrand, Silver Crest Road, House B3
HK$66,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
167 m²
Price
HK$66,000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Garden
Yes
Price per m²
HK$395
The listing is located at China, Hong Kong, Sai Kung District, Silverstrand, Silver Crest Road, House B3
Loading map