China, Hong Kong, Hong Kong Island, Happy Valley, Wong Nai Chung Road
HK$28,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
67 m²
Price
HK$28,500
Price per m²
HK$425
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Happy Valley, Wong Nai Chung Road
Loading map