38, Kwun Tong, Kowloon, Hong Kong, China
HK$15,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
108 m²
Price
HK$15,500
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Garden
Yes
Price per m²
HK$144
The listing is located at 38, Kwun Tong, Kowloon, Hong Kong, China
Loading map