28-30, Kwun Tong, Kowloon, Hong Kong, China
HK$11,800 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
32 m²
Price
HK$11,800
Price per m²
HK$369
The listing is located at 28-30, Kwun Tong, Kowloon, Hong Kong, China
Loading map