303, Sau Mau Ping, Kowloon, Hong Kong, China
HK$15,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
54 m²
Price
HK$15,500
Price per m²
HK$287
The listing is located at 303, Sau Mau Ping, Kowloon, Hong Kong, China
Loading map