China, Hong Kong, Kowloon, Kwun Tong, Ka Lok Street 17-33, Shun King Building
HK$8,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
25 m²
Price
HK$8,000
Price per m²
HK$320
The listing is located at China, Hong Kong, Kowloon, Kwun Tong, Ka Lok Street 17-33, Shun King Building
Loading map